Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Moderní vybavení pro váš dům

Co musí splňovat pasivní dům

Ať už se teprve chystáte stavět nebo jste se do toho již pustili a jste v přípravné fázi, kdy se rýsuje váš projekt, jistě jste již přemýšleli nad tím, jak si vytvořit komfortní a prostorné bydlení tak, abyste pak nedávali všechny vaše příjmy do energií potřebných na jeho provoz a příjemné bydlení. Teď je ten správný čas, představit si koncept pasivního domu a vysvětli si, co tento pojem označuje.

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Pokud plánujete novou kuchyňskou linku nebo renovujete tu stávající, určitě vás dříve či později napadne otázka, jakou zvolit pracovní desku. Je to přeci jedna z nejdůležitějších součástí kuchyně.

Jak na osvěžení v horkém létě? Pořiďte si nový bazén na vaši zahradu

Již několikáté léto přemýšlíte, jestli by nebylo lepší místo navštěvování přeplněných veřejných koupališť nechat si postavit nový moderní bazén? Tak teď je ta správná chvíle se rozhodnout. A pokud chcete již příští léto relaxovat nebo bavit se s dětmi u vlastního bazénu, naplánujte si výstavbu na jaro, ať je na léto vše připravené.

WPC terasy: V čem je kouzlo dřevoplastu?

Výrobky z patentovaného kompozitního materiálu Twinson harmonicky zapadají do každého prostředí díky svému přírodnímu vzhledu. Twinson je ideální pro venkovní použití, velmi snadno se udržuje a je ekologickou alternativou tropických tvrdých dřevin. Stejně jako dřevo lze i terasy z Twinsonu vytvořit v jakémkoliv tvaru a designu. Vyberte si z řady přírodních barev, které se hodí k jakékoli architektuře a krajině.

Když bazén, tak na klíč

Také sníte o novém bazénu, ve kterém si se svými nejbližšími užijete již příští léto? Bohužel ale nemáte čas řešit všechno to kolem. Možná si v té nepřeberné nabídce ani úplně nevíte rady, co by bylo pro vás nejlepší. Jaký bazén zvolit, koho objednat, aby vše připravil, jak ho převést a usadit na své místo. Je toho tolik, co je potřeba promyslet, domluvit a nachystat. Pokud se tím nechcete zabývat a přesto byste se rádi již příští rok na své zahradě koupali, snadným řešením je bazén na klíč.

Bezrámová okna

Bezrámová okna jsou dnes oblíbeným designovým řešením interiéru domu. Křídla a rámy bezrámových oken jsou zcela skrytá, tím dochází k maximální propustnosti světla dovnitř. Sklo zajišťuje přes 90 procent plochy bezrámového okna. Tím získáte úžasný, ničím nerušený výhled do okolí domu. Bezrámové zasklení se využívá v domech, které jsou stavěny moderně a využívají architektonické prvky pro inovativní vzhled budov. Bezrámová okna zaujmou velmi elegantním vzhledem a poskytují čistý pohled zvenčí.

Bezpečnost jako klíčové kritérium při výběru oken

Žít v zabezpečeném domě přináší tolik potřebný klid a jistotu. Přitom mnoho rodin bezpečnost podceňuje a neuvědomuje si možná rizika. Vše se tak v jednom okamžiku může negativně obrátit proti nim. Výrobce okenních systému Schüco však vyrazil do boje za větší zabezpečení rodinných domů nebo bytů.

Kvalitní nerezové nýtovací matice a trhací nýty

V oblasti nýtovací techniky je možné vybrat si z mnoha typů nýtovacích spojovacích prvků. Jedná se o nýtovací matice, nebo speciální trhací nýty. K těmto výrobkům je potřeba pořídit také nářadí, bez kterého nelze spoj vytvořit, jako kleště, nebo akumulátorové nářadí.

Pokládka velkoformátových dlažeb a obkladů

Toužíte po luxusním vzhledu stěn i podlah? Bez rušivých elementů, jako jsou třeba spáry či jiné přechody? Pak byste pravděpodobně rádi ocenili velkoformátové provedení obkladů a dlažeb.

Jaké jsou výhody sádrokartonu?

Sádrokarton v posledních letech opět stoupá na oblibě v užití v interiéru. Jeho hlavní předností je rychlá doba výstavby, čímž získá zákazník snadno dostupnou změnu ve svém obydlí, přesně podle svých představ. Výslednou prací je hladký a rovný povrch zdí a příček. Pro práci se sádrokartonem je nutné dodržení technologických postupů, je tedy vždy výhodné, obrátit se na odborníky.

Jak zařídit koupelnu pro seniora?

Pokud se snažíte vytvořit bezpečnou koupelnu pro vaše seniory, obraťte se na odborníky, kteří vám s rekonstrukcí koupelny pomůžou. U starších obyvatel bytů či domů je potřeba pamatovat na jejich sníženou mobilitu, která se projevuje postupem času. Zvýšíte tím jistě pocit bezpečí pro svoji rodiče, prarodiče či další seniory ve vaší rodin

Největší parádu v koupelně udělají velkoformátové obklady

Dle posledních trendů koupelnám vládnou velkoformátové obklady. A není se čemu divit. Kromě toho že jsou trendy, sluší malým i velkým koupelnám. Koupelnu krásně sjednotí a tím opticky zvětší. Díky menšímu množství spár působí samozřejmě velmi elegantně a ještě k tomu se takový méně členitý povrch lépe udržuje. Ale aby to ale vypadalo opravdu dobře, při obkládání je třeba preciznosti provedení a předchází mu pečlivá příprava. Opěvované velké formáty jsou totiž mnohem náročnější na rozvržení spár, pokládka je pracnější a vyžaduje specifické nářadí. Řemeslník musí mít nutně hodně zkušeností a počítat musíte i s větším prořezem dlaždic.

Nejkrásnější dveře na světě.

Ptáte se, které to jsou? Možná slavné malované dveře v Portugalsku na Madeiře?

Kvalitní střecha pro Váš dům

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukci střechy v Brně, oslovte zkušené pokrývačství. Jejich odborníci Vám pomohou s opravou střechy a naplánují celkovou rekonstrukci. Mají přehled o aktuálních novinkách a pracují spolehlivě a rychle. Střecha je ozdobou domu a plní nejen estetický, ale hlavně praktický účel pro obyvatele domu. Musí ochránit veškerý majetek a zařízení před povětrnostními vlivy, ať už jde o sníh či déšť, a to po dlouhá léta, kdy dům slouží svým majitelům.

Nejčastější problém vrtaných studní

Věděli jste, že voda je ten nejzdravější a nejekonomičtější nápoj, který můžete zvolit? A pokud zároveň smýšlíte ekologicky i pro vás máme dobrou zprávu. Není třeba hned běžet do krámu pro tu balenou, v plastových lahvích. I voda z kohoutku splňuje požadované standardy na čistotu a obsah minerálů. Že ale doma máte studnu a nejste si tak úplně jistí, či je právě vaše voda tou nejvhodnější k pití? Není nic jednoduššího než si nechat udělat její rozbor.

Jak zajistit zdravý spánek vašich dětí?

Jistě se zajímáte jako správní rodiče o způsob života svých dětí. V současnosti se nevyhnete tomu, aby děti část svého volného času proseděly u počítače. Výrobci dnes tento problém řeší a tak můžete pořídit dětem nejen speciální židle, ale také postele s kvalitními matracemi. Ruku na srdce, děti si totiž notebook často přenáší i do postele, a proto i zde je nutné myslet na jejich zdraví.