Články & návody

Firmy pro Vás

Kvalitní bytový textil české výroby, široký sortiment povlečení, prostěradel, ubrusů a dalších výrobků.

Koupelny RIVESTI s. r. o. - koupelnového vybavení od předních dodavatelů, jako jsou KERAMAG, HANSA, KLUDI, HANSGROHE, RIHO, HÜPPE, KALDEWEI a mnoho dalších.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Pracovní stanice Korg -  kompaktní a přenosné pracovní stanice s velkým rozsahem zvuků.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Mechové stěny Brno a okolí - instalace stěn z mechů v Brně.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Bohemia - SysTech group, s.r.o. - skladovací systémy.

Nejkrásnější dveře na světě.

Ptáte se, které to jsou?

Možná slavné malované dveře v Portugalsku na Madeiře?

Z 200 vchodových dveří starých domů ve Funjalu byla vytvořena originální umělecká díla. Umělci je pomalovali nebo ozvláštnili nejrůznějšími způsoby. Procházet se tady uličkami je jedinečný zážitek, který vám bere dech a vzbuzuje maličko závist.

Nebo úžasné dveře v mnoha odstínech modré ve vesnici Chefchaouen v Maroku? Budovy, chodníky, dveře, schody, vše namalovali na modro židovští uprchlíci. V judaismu je modrá barva barvou duchovního vědění.

Mohly by to být honosné zlaté dveře zdobené úžasnými modrými pávy v Indickém Jaipuru? Jedná se o Paví bránu, vstup do paláce Chandra Mahal, sídla maharadžovy rodiny.

Slavné Dublinské gruzínské dveře nejrůznějších jásavých barev? Místní obyvatelé je natřeli kvůli oživení ulice, která je zaplněná zcela stejnými domy. Dnes jsou jedním ze symbolů Dublinu.

Posuvné dveře Shoji v Japonsku? Používají se k oddělení místností. Bývají vyrobené z jedinečných druhů dřeva a papíru a dodávají místnosti styl a půvab.

Samá voda.

Nejkrásnější dveře na světě jsou přece ty, co vedou do vašeho domova.

Dnešní doba ovšem nepřeje přehnané zdobnosti, ale praktičnosti a účelnosti. A protože účelnost také znamená mimo jiné efektivní využití všech prostor, nabízí se použití posuvných dveří.

Přestože momentálně posuvné dveře zažívají boom a dostanou se v mnoha různých provedeních a druzích použitých materiálů rámů, skel a kování, překvapivě nejsou žádnou novinkou v lidské historii. Pozůstatky tohoto typu dveří se našly už v Pompejích.

Posuvné dveře si můžete pořídit i jako dveře vchodové. Upoutají velkou skleněnou plochou propouštějící spoustu světla, přitom jsou bezpečné a zabraňují úniku tepla.

Velkoryse propojí interiér se zahradou nebo terasou dveře odsuvně skládací. Komfort bydlení se tímto řešením zdvihne netušeným rozměrem.

A konečně se používají posuvné dveře místo klasických v interiéru k úspoře místa, anebo k oddělení jednotlivých místností.

Jestliže přemýšlíte o začlenění posuvných dveří do svého obydlí, rádi vám pomůžeme s výběrem správného typu i s realizací.

Fotografie