Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Komponenty na zahradu

Přizpůsobení zahrady dětem aneb 4 nejlepší herní prvky

Zahrada je obecně místo nejen pro odpočinek, ale zejména pro děti jde o prostor, kde se mohou „vyřádit“. Vy jako rodiče je máte stále pod dohledem a oni si v bezprostřední blízkosti domova mohou kdykoliv během dne jít hrát. V dnešní době však ne všechny děti chtějí trávit čas venku a spíše je láká počítač. Abychom podnítili jejich fantazii a přizpůsobili jim zahradu, pojďme si společně představit oblíbené herní prvky.

 

Sud na dešťovou vodu může být i designový

Zachycování dešťové vody je v dnešní době nejen ekologické, ale i obecně trendy. Šetříte totiž nejen přírodu, ale i svou peněženku, s čímž souvisí to, že zbytečně neplýtváte vodou z řádu. Ne každý má však možnost pořídit si retenční nádrž a do ní svézt všechny svody. Naštěstí existují řešení v podobě moderních zahradních sudů, které můžou být nejen vzhledné, ale i užitečné pro pěstování rostlin.

 

Robotická sekačka aneb snadná péče o trávník bez větší námahy

Trendem dnešní doby je úspora času při běžných pracích v domácnosti, ale i na zahradě. Hodiny, které pak ušetříte, můžete věnovat své rodině nebo oblíbeným koníčkům. Využijte pokroku a pořiďte si robotickou sekačku. Přístroj, který je plně automatický a zcela bez pomoci se postará o úpravu vašeho trávníku. Jak ale vybrat tu nejlepší, a které parametry jsou při výběru zcela zásadní? Pojďme se společně podívat pod kapotu těchto robotů, ať máte brzy jasno a můžete se těšit z udržovaného a krásného trávníku, který bude chloubou vaší zahrady!

Zahradní nábytek není jen o designu aneb hlavní faktory, které ovlivňují výběr

Vybrat kvalitní zahradní nábytek, který něco vydrží a zároveň bude i vkusný je často oříšek. Nejen povětrnostní vlivy, ale i svit slunce mají na nábytek vliv, a proto je nutné vybírat pečlivě. Rozhodně se vyplatí investovat spíše do kvality. Ale jaký materiál je tedy nejlepší volbou? Pojďte se na to s námi podívat v níže uvedeném článku. Rozhoduje spousta faktorů a je třeba zjistit, které jsou pro vás relevantní!

Jak na osvěžení v horkém létě? Pořiďte si nový bazén na vaši zahradu

Již několikáté léto přemýšlíte, jestli by nebylo lepší místo navštěvování přeplněných veřejných koupališť nechat si postavit nový moderní bazén? Tak teď je ta správná chvíle se rozhodnout. A pokud chcete již příští léto relaxovat nebo bavit se s dětmi u vlastního bazénu, naplánujte si výstavbu na jaro, ať je na léto vše připravené.

Když bazén, tak na klíč

Také sníte o novém bazénu, ve kterém si se svými nejbližšími užijete již příští léto? Bohužel ale nemáte čas řešit všechno to kolem. Možná si v té nepřeberné nabídce ani úplně nevíte rady, co by bylo pro vás nejlepší. Jaký bazén zvolit, koho objednat, aby vše připravil, jak ho převést a usadit na své místo. Je toho tolik, co je potřeba promyslet, domluvit a nachystat. Pokud se tím nechcete zabývat a přesto byste se rádi již příští rok na své zahradě koupali, snadným řešením je bazén na klíč.

Nejčastější problém vrtaných studní

Věděli jste, že voda je ten nejzdravější a nejekonomičtější nápoj, který můžete zvolit? A pokud zároveň smýšlíte ekologicky i pro vás máme dobrou zprávu. Není třeba hned běžet do krámu pro tu balenou, v plastových lahvích. I voda z kohoutku splňuje požadované standardy na čistotu a obsah minerálů. Že ale doma máte studnu a nejste si tak úplně jistí, či je právě vaše voda tou nejvhodnější k pití? Není nic jednoduššího než si nechat udělat její rozbor.

Výstavba voliéry krok po kroku

Patříte-li k nadšeným chovatelům papoušků či jiných okrasných ptáků, neobejdete se bez pořádné venkovní voliéry. Venkovní proto, že v interiéru není obvykle tolik místa a rovněž podmínky nelze vytvořit takové, které ptactvo vyžaduje. Pokud má někdo ptáků hodně, tak by se mu voliéra do bytu zřejmě ani nevešla. 

Vybíráme zahradní gril

Grilování patří mezi nejoblíbenější letní aktivity a mnoho lidí si bez něho nedovede letní pohodu ani představit. Ačkoliv jsou nabídky prodejců plné různých grilů, většina lidí neví, jak správně grily vybírat. Existuje hned několik druhů grilů a každý je vhodný pro někoho jiného.