Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - dětské pokoje na míru. Praha a České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Jak na osvěžení v horkém létě? Pořiďte si nový bazén na vaši zahradu

Již několikáté léto přemýšlíte, jestli by nebylo lepší místo navštěvování přeplněných veřejných koupališť nechat si postavit nový moderní bazén? Tak teď je ta správná chvíle se rozhodnout. A pokud chcete již příští léto relaxovat nebo bavit se s dětmi u vlastního bazénu, naplánujte si výstavbu na jaro, ať je na léto vše připravené.

Několik důvodů, proč si pořídit soukromý bazén

První výhodou vlastního bazénu je soukromí. Jen si představte, jak relaxujete pěkně v klidu a bez křiku cizích dětí. A i noční koupání pod hvězdami může být realitou. Dále si určujete intenzitu chlorování sami podle citlivosti vaší pokožky a také provádíte mechanické číštění, které může být na veřejných koupalištích občas zanedbávané. Nebo se rovnou rozhodnete pro slanou verzi vody, která je ekologičtější než ta chlorovaná. Moderní venkovní bazény nabízí široké možnosti co se týče technologií, designu i bazénových doplňků, které přinesou radost celé vaši rodině.

Jaký typ bazénu si vybrat?

Na trhu najdete několik typů bazénů i navazujících technologií, vyznat se v celé nabídce může být někdy složité. Základní roli při rozhodování hrají prostorové a terénní možnosti pozemku, finanční možnosti i naše estetické požadavky. Vybrat si můžete s nadzemních nafukovacích bazénů, fóliových bazénů s konstrukcí, laminátových nebo zcela zapuštěných betonových bazénů. Každý z těchto typů si najde své zastánce, ale skvělou volbou pro náročné jsou betonové zapuštěné bazény.

Výhody betonového bazénu

Zapuštěný železobetonový bazén má několik výhod. Nemusíte se tvarově omezovat na již předchystané formy, můžete zvolit jakýkoliv tvar bazénu dle vaší zahrady. Dále tento typ bazénu vyniká dlouhou životností a odolností. Je vynikající volbou pro zahrady ve svahu. Často se na obložení betonového bazénu používají keramické obklady nebo bazénová skleněná mozaika, moderní technologií povrchové úpravy je aplikace stříkaného sklolaminátu.

Metoda stříkaného sklolaminátu

Hlavní výhodou aplikace stříkaného sklolaminátu je rychlost a kvalita celého procesu. Při tomto procesu dochází k rovnoměrnému a kvalitnímu rozptýlení výztuže, povrch vašeho bazénu bude tak zdravotně nezávadný, a také velice odolný vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Další výhodou je snadná oprava při mechanickém poškození.

Proč si pořídit výstavbu bazénu na klíč

Zalíbila se vám myšlenka nového luxusního bazénu zapuštěného v zemi, který nádherně zapadne do prostoru vaší zahrady? A jste fanouškem moderních technologií? Excelentní volbou pro vás bude si nechat postavit bazén na klíč. Ušetříte spoustu času, o vše se postará odborná firma a získáte tak kvalitní a přepychové zákoutí pro relaxaci na vašem pozemku. Odborníkem na výstavbu bazénu na klíč a provádění aplikace stříkaného sklolaminátu je společnost MBL spol. s r.o. z Brna, neváhejte se na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Fotografie