Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Když bazén, tak na klíč

Také sníte o novém bazénu, ve kterém si se svými nejbližšími užijete již příští léto? Bohužel ale nemáte čas řešit všechno to kolem. Možná si v té nepřeberné nabídce ani úplně nevíte rady, co by bylo pro vás nejlepší. Jaký bazén zvolit, koho objednat, aby vše připravil, jak ho převést a usadit na své místo. Je toho tolik, co je potřeba promyslet, domluvit a nachystat. Pokud se tím nechcete zabývat a přesto byste se rádi již příští rok na své zahradě koupali, snadným řešením je bazén na klíč.

Bazény na klíč totiž přinášejí komplexní řešení již při samotném plánování a hlavně pak při výstavbě bazénu. Pro zákazníka je to zkrátka časově i finančně nejlepší cesta, jak si splnit sen o vlastním bazénu. Zvláště důležitý je pak výběr realizační firmy, protože ta musí umět obstarat vše, co je pro takovou stavbu bazénu třeba.

Skvělou službu pro vás mohou vykonat Bazény Desjoyaux. Jsou specialisty na zapuštěné bazény v Ostravě a okolí a na celé Moravě. Poradí vám s návrhem. A hravě zvládnou kompletní služby od vybagrování až po samotné obložení dlažbou, kterou si vyberete. Výstavbu lze provést ale také se spoluúčastí anebo svépomocí za dohledu jejich stavbyvedoucího. Důležitá je pro ně ne jen kvalita, ale také design a touha plnit i náročná přání svých klientů. Značka Desjoyaux je zárukou toho, že bazén, který pro vás připraví, bude reflektovat váš životní styl. Jejich bazén se stane součástí vašeho domova, místem, kde se rodina bude radovat. Zde si odpočnete, načerpáte nové síly, zasportujete si a pak se zrelaxujete. Udělají vše proto, aby jejich bazén naplnil všechna vaše očekávání a i tajné představy.

Kontaktujte je, pokud chcete mít bazén s doživotní zárukou a pětiletou zárukou na filtrační jednotku. Zvolte je, pokud oceníte bezpotrubní a bezúdržbovou filtraci Dejoyaux, se kterou nebudete mít žádné starosti. Udělají vám radost, pokud toužíte po specifickém tvaru nebo hloubce bazénu. Díky ztracenému bednění totiž dokážou postavit prakticky cokoliv.

Tak neváhejte a s prvními teplejšími paprsky se můžete brzy koupat doma či na chatě na zahradě i vy.

Fotografie