Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Bezpečnost jako klíčové kritérium při výběru oken

Žít v zabezpečeném domě přináší tolik potřebný klid a jistotu. Přitom mnoho rodin bezpečnost podceňuje a neuvědomuje si možná rizika. Vše se tak v jednom okamžiku může negativně obrátit proti nim. Výrobce okenních systému Schüco však vyrazil do boje za větší zabezpečení rodinných domů nebo bytů.

Inovativní technika kolem nás

Stejně jako se dnes rozvíjí mnoho oblastí průmyslu nebo techniky, tak i okenní systémy nezůstávají pozadu. Okna od značky Schüco se dají automaticky uzavírat i uzamykat. Okenní systémy Schüco navíc můžete ovládat na dálku přes počítač nebo mobilní telefon.

Integrovaná bezpečnost

Dle standardů Schüco je bezpečný domov na prvním místě. Okenní systémy Schüco navíc splňují i nejvyšší estetické aspekty. Koneckonců více bezpečnosti by nemělo jít na vrub kvality designu. Architektonickou volnost při usazení okenních systému nabízí skryté kování Schüco AvanTec, které právě přináší onen vysoký stupeň základního zabezpečení.

Pokud se rozhodnete pro instalaci bezpečnostních uzamykatelných oken, zvýšíte tím odolnost vůči vloupání, a to až do třídy RC3. To poskytuje ochranu proti zlodějům, kteří se pokoušejí proniknout do objektu pomocí druhého nářadí, tedy s šroubovákem či páčidlem. Tato úroveň zahrnuje předešlé možné praktiky jako manuální násilí, prokopnutí, vyražení ramenem, či jiným jednodušším nářadím typu kleště a klíny.

Uzamykatelné kliky i elektronické kontroly

Výhodou okenních systémů Schüco jsou uzamykatelné kliky oken. Zároveň lze kompletní okenní systém zabezpečit elektronicky. Kontrola uzamčení s potvrzovací funkcí při opouštění domu zaručuje individuálně zvýšenou bezpečnostní úroveň. Vše pohodlně ovládáte třeba přímo ze své kapsy - mobilním telefonem.

Hliníková okna Schüco

Společnost Vojtal s. r. o. nabízí prémiové výrobky, nadstandardní služby, nebo pomoc zákazníkům při nejasném výběru. Služby, které Vám nabízíme, jsou podloženy dlouholetou praxí z projekce, přípravy výroby, montáže a řízení staveb. Na základě získaných znalostí Vám dokážeme poradit a vybrat řešení přesně pro Vás.

Přijďte s nápadem a představou, odcházíte s funkčním a estetickým řešením. Více informací naleznete na internetových stránkách www.vojtalsro.cz. Těšíme se na vaši návštěvu. 

Fotografie