Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - dětské pokoje na míru. Praha a České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Kvalitní střecha pro Váš dům

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukci střechy v Brně, oslovte zkušené pokrývačství. Jejich odborníci Vám pomohou s opravou střechy a naplánují celkovou rekonstrukci. Mají přehled o aktuálních novinkách a pracují spolehlivě a rychle. Střecha je ozdobou domu a plní nejen estetický, ale hlavně praktický účel pro obyvatele domu. Musí ochránit veškerý majetek a zařízení před povětrnostními vlivy, ať už jde o sníh či déšť, a to po dlouhá léta, kdy dům slouží svým majitelům.

Střešní krytiny se rozdělují na lehké a těžké, záleží, z jakých materiálů jsou vyrobeny. V ČR se nejvíce užívají střechy z pálené keramiky, střechy plechové a betonové. Šikovní pokrývači Vám poradí, jaký typ střešní krytiny je pro Váš dům vhodný. Barvu krytiny můžete sjednotit s ostatními prvky na domě.

Pálená keramika zaručí domu výbornou zvukovou izolaci a dlouhou dobu užití. Vyžaduje ovšem pevný krov, protože je těžká. Výborně odolá povětrnostním vlivům.

U plechové střechy si můžete být jistí její trvanlivostí. Nabízí mnoho tvarových kombinací a barevných odstínů. Má ovšem vyšší pořizovací cenu.

Velmi využívaná je také betonová taška, která má velmi dlouhou životnost. Je možné vybrat si ze široké palety barev tašek. Má nižší pořizovací cenu.

Jestliže zvažujete opravu střechy v Brně, obraťte se na naše pokrývače. Sejdou se s Vámi na místě rekonstrukce, proberou všechny možnosti a navrhnou Vám ideální řešení pro Vás a Váš dům. Při své práce dodržují všechny požadavky výrobců krytin a s tím spojené normy. Vy tak získáte záruku na materiál i výslednou střešní krytinu. Naši pracovníci jsou schopni zrealizovat střechy u novostaveb i rekonstrukce starších domů. Postarají se o to, aby každá střecha dobře seděla na domě a plnila všechny funkce, které od ní majitelé domu očekávají a zároveň, aby vhodně zapadla do okolí domu.

Fotografie