Články & návody

Firmy pro Vás

Kvalitní bytový textil české výroby, široký sortiment povlečení, prostěradel, ubrusů a dalších výrobků.

Koupelny RIVESTI s. r. o. - koupelnového vybavení od předních dodavatelů, jako jsou KERAMAG, HANSA, KLUDI, HANSGROHE, RIHO, HÜPPE, KALDEWEI a mnoho dalších.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Pracovní stanice Korg -  kompaktní a přenosné pracovní stanice s velkým rozsahem zvuků.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Mechové stěny Brno a okolí - instalace stěn z mechů v Brně.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

Pokládka velkoformátových dlažeb a obkladů

Toužíte po luxusním vzhledu stěn i podlah? Bez rušivých elementů, jako jsou třeba spáry či jiné přechody? Pak byste pravděpodobně rádi ocenili velkoformátové provedení obkladů a dlažeb.

Hodí se jak do interiéru, tak do exteriéru a poskytuje vašemu oku příjemný pohled s opravdovou dávkou luxusu a speciálnosti.

Díky obrovské ploše jednotlivých obkladů se vyhnete právě spárám, na které u běžných obkladů narážíme. Není to ale jenom ta vizuální stránka, ale také menší náročnost údržby, co vyzdvihuje velkoformátové obklady nad ostatní. Ve spárách se totiž usazuje špína. Nejen, že zašedlé, špatně čistitelné spáry jsou nevzhledné, ale také se tam množí množství bakterií a virů a s nimi jistě nechcete pobývat v jedné místnosti.

Další nespornou výhodou velkoformátových obkladů a dlažeb je jejich odolnost. Na výrobu jsou použity velmi kvalitní materiály, které jen tak něco nepoškodí. S tím souvisí, že i životnost je mnohem delší, než u běžných obkladů a dlažeb. Nemusíte se tedy bát větší investice, protože tato se vám časem vrátí.

Co je oproti obkladům a dlažbám běžných rozměrů podstatně náročnější je jejich pokládka. Tady je volba jasná – nechat to na odbornících.

V Brně a okolí pokládá velkoformátové dlažby a obklady například Jaroslav Troneček. K pokládce používá moderní technologie a pracuje výhradně s kvalitními materiály, takže o dobře odvedenou práci se nemusíte bát. Pokud o velkoformátové dlažbě či obkladech teprve uvažujete, nebo už jste v procesu, ale nevíte si s něčím rady, určitě se neváhejte obrátit na něj. Poskytuje také poradenství a pro případné zájemce o jeho služby sestaví předběžnou kalkulaci výkonů.

Protože každá zakázka je jedinečná, i on přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně. Pro více informací, nejen o velkoformátových obkladech a dlažbách, navštivte stránky www.tronecek.cz. Kromě toho poskytuje také projektové, stavební, elektrikářské, instalatérské, malířské, truhlářské, topenářské a další práce.

Fotografie