Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - dětské pokoje na míru. Praha a České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Kvalitní nerezové nýtovací matice a trhací nýty

V oblasti nýtovací techniky je možné vybrat si z mnoha typů nýtovacích spojovacích prvků. Jedná se o nýtovací matice, nebo speciální trhací nýty. K těmto výrobkům je potřeba pořídit také nářadí, bez kterého nelze spoj vytvořit, jako kleště, nebo akumulátorové nářadí.

Nýtovací matice fungují jako jednodílný spojovací prvek, mají metrický závit, který je využit při instalaci. Je možné je použít ke snýtování materiálů, nebo k vytvoření metrických závitů. Nýtovací matice je tvořena dutým válcem, na konci má kruhovou hlavu a na protějším metrický závit. Na práci s nýtovacími maticemi je nutné mít nýtovací kleště, se speciálním trnem. Matice jsou k dostání v mnoha typech, uzavřené matice, hexagonální, polohexagonální, rozpěrné. Jsou vyráběny také z různých materiálů, například zinkovaná ocel, nerez, hliník. Předností matic je nízká cena, pevnost spoje a rychlá aplikace.

Trhací nýty jsou spojovacím prvkem, složeným z trnu a těla nýtu. Jejich užití je zejména pro mechanické spojování, kdy je spoj dostupný jen z jedné strany. Tělo nýtu tvoří dutý válec s kruhovou hlavou. Pro jeho aplikaci se používají nýtovací kleště. Nýty jsou vyráběny v mnoha typech, vícesvěrný nýt, těsnící nýt, slupkový ný, rozpěrný nýt, vroubkovaný nýt, uzemňovací nýt. Záleží vždy na tom, pro jaké spojování se nýt upotřebí.

Jestliže potřebujete pro svoji činnosti nýtovací techniku, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Jsme na trhu více než 25 let a zajišťujeme pro svoje zákazníky pouze kvalitní nýtovací a kotevní techniku. Naši vlastní značku nýtovací techniky prodáváme po celé Evropě pod značkou Fasty. Naši smluvní prodejci distribuují naše zboží po celé České republice. Ve vlastním školicím středisku uskutečňujeme pravidelné školení prodejců naší techniky. Koncový zákazník si tak může být jistý, že v každém obchodním centru, kde jsme zastoupení, se mu bude věnovat proškolený profesionál.

Fotografie