Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - dětské pokoje na míru. Praha a České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Jaké jsou výhody sádrokartonu?

Sádrokarton v posledních letech opět stoupá na oblibě v užití v interiéru. Jeho hlavní předností je rychlá doba výstavby, čímž získá zákazník snadno dostupnou změnu ve svém obydlí, přesně podle svých představ. Výslednou prací je hladký a rovný povrch zdí a příček. Pro práci se sádrokartonem je nutné dodržení technologických postupů, je tedy vždy výhodné, obrátit se na odborníky.

Sádrokarton se vyrábí v mnoha variantách, k dispozici jsou desky nehořlavé, voděodolné i akusticky odolné. Je také možné spolehnout se na jejich dlouhou životnost a hygienickou nezávadnost. Jestliže máte představu, jak proměnit interiér bytu, je sádrokarton skvělým pomocníkem. Využití najde v přestavbě bytového jádra, při novém rozdělení koupelny a WC, při vybudování šatny, či zvětšení jídelny.

Se sádrokartonem je možné vybudovat také nevšední konstrukce, příčky, minerální podhledy, či celou půdní vestavbu. Vzhledem k lehkosti příček se hodí jejich využití v místech, kde není možné použít těžký beton, třeba při instalaci osvětlení, nebo při rozvodech vody. Sádrokarton se po zhotovení snadno obloží nebo vymaluje.

Podhledové konstrukce umožní zcela změnit například poškozený strop v koupelně, a ještě skryjí potrubní rozvody nebo kabely. Zajistí také lepší akustickou situaci v místnosti. Je potřeba vybrat vhodné ukotvení, podle typu konstrukce. Proto je vždy lepší obrátit se na specialisty v oboru.

Naše stavební firma KADAŇKA stav s.r.o. se věnuje sádrokartonářským pracím v Brně a okolí již 15 let. Poskytneme Vám přímo na míru zcela nový pohled na Váš interiér. Vždy pracujeme s kvalitními materiály za dodržení technologických postupů. Oslovte naše pracovníky, proberou s Vámi všechny možnosti, jak pomocí sádrokartonářských prací ozvláštnit a pozvednout nejen Váš domov, ale třeba také firmu, či chalupu.

Fotografie