Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Bezrámová okna

Bezrámová okna jsou dnes oblíbeným designovým řešením interiéru domu. Křídla a rámy bezrámových oken jsou zcela skrytá, tím dochází k maximální propustnosti světla dovnitř. Sklo zajišťuje přes 90 procent plochy bezrámového okna. Tím získáte úžasný, ničím nerušený výhled do okolí domu. Bezrámové zasklení se využívá v domech, které jsou stavěny moderně a využívají architektonické prvky pro inovativní vzhled budov. Bezrámová okna zaujmou velmi elegantním vzhledem a poskytují čistý pohled zvenčí.

Skla bezrámových oken jsou pevně usazena v rámu, ten je skrytý ve fasádě domu a neruší při výhledu. Okno je fixní, může se na přání zákazníka doplnit otevírací částí. Hodí se pro sestavy posuvných dveří. Díky moderní technologii se sklo a zdivo optimálně spojí a zároveň poskytuje skvělé statické a tepelné vlastnosti.

Mezi výhody oken bez rámu patří lepší izolace oproti klasickým oknům, 100 procent rámu se schová ve stavbě, takže vidíte jen sklo, žádné rámy ani křídla, nic se nezvedá, jen okno posouváte. Používá se trojsklo pro zasklení a nedochází k rosení skel. Okna jsou do detailu promyšlená a navržená tak, aby splňovaly požadavky na bezpečnost i estetičnost. Mohou se chlubit absolutně čistým designem, který pozvedne každou místnost. Poskytují také účinnou tepelnou izolaci. Okna je možné doplnit vychytávkami, jako je stínící technika, čidla pohybu a mohou se zapojit do chytré domácnosti.

Pokud zvažujete pořízení bezrámových oken, navštivte prodejnu SEDMA International s.r.o. a přímo na místě si nechejte poradit našimi odborníky. Jsme specialisty na bezrámová okna a dveře, splnili jsme požadavky již mnoha našim zákazníkům a dovedli tak jejich interiér k dokonalosti. Naši specialisté s Vámi proberou možnosti Vašeho domova, zajistí Vám všechny návrhy do detailu, navrhnou časový a finanční plán, a Vy už se jen můžete těšit na skvělý výhled do okolí Vašeho domova díky bezrámovým oknům.

Fotografie