Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Pokud plánujete novou kuchyňskou linku nebo renovujete tu stávající, určitě vás dříve či později napadne otázka, jakou zvolit pracovní desku. Je to přeci jedna z nejdůležitějších součástí kuchyně, se kterou přicházíte do kontaktu při každém použití vaší kuchyně. Tento výběr může ovlivnit celý vzhled, funkční vlastnosti ale i životnost samotné kuchyňské linky. Správně vybraná kuchyňská pracovní deska tvoří dominantu celého kuchyňského prostoru. Pokud chcete, aby vybraná pracovní deska splňovala veškeré vaše požadavky v běžných prodejnách pravděpodobně nepochodíte. Bude tedy na místě se obrátit na bytového architekta, který s vámi provede důkladnou konzultaci požadavků a vypracuje návrh kuchyně.

Proč kuchyňská deska na míru?

Kuchyňská deska je pro většinu lidí zařízení, které není montováno na krátkou dobu jako tomu může být v případě jiného nábytku. Ve většině případů počítáme s tím, že s námi bude naše kuchyně žít i třeba několik desítek let. Kuchyně už totiž dávno není jen prostorem odděleným zdí určeným pouze pro přípravu pokrmů. V současné době se z tohoto prostoru stala designová dominanta většiny bytů a domů i místo setkávání rodin. Jelikož je kuchyňská pracovní deska nejvíce namáhanou částí kuchyně je oslovení bytového architekta žádoucí. Architekt může zajistit nespočet designů, tvarů, materiálů a funkčních vlastností pracovní desky, které v běžných obchodech bohužel nedostanete. Originalita a přesné splnění představy o kuchyňské lince je dalším plusem spolupráce s tímto odborníkem, který kromě pracovní desky pro vás může zařídit veškerý nábytek na míru. Toto rozhodnutí vám může ušetřit spoustu času, peněz i starostí.

Jaké výhody přináší bytový architekt?

Jedna z největších výhod, kterou si většina zákazníků ani neuvědomuje je samotná konzultace a odhalení potřeb. Dle zkušeností bytového architekta z Liberce ze společnosti DomArt Design, si většina zákazníků při výběru v běžných obchodech nedokáže uvědomit veškeré plusy a mínusy materiálů a provedení. Během let používání kuchyňské desky se tyto nedostatky projeví a velmi jim komplikují život. V okamžiku, kdy se rozhodnou využít jejich služby se většinou původní představa razantně změní. U klienta zjišťují míru využití, kdo bude kuchyňskou desku využívat, jaké jsou požadavky na design, jaké čistící prostředky jsou zvyklí využívat nebo jak by šel eliminovat počet spár. Dále je zajímá po jakou dobu kuchyňskou linku plánují využívat a zda bude potřebovat vyhotovit další nábytek na míru.

Plusy kuchyňské pracovní desky na míru

  • konzultace a odhalení přesné představy
  • využití mnoha materiálů
  • eliminace počtu spár
  • ujasnění plusů a mínusů materiálů a provedení s odborníkem
  • zhotovení atypických tvarů
  • originalita zpracování
  • úspora času
  • úspora financí
  • úspora starostí

Zajímá vás ještě něco dalšího, co jste se v článku nedočetli? Vaše otázky bytový architekt ze společnosti DomArt Design, který se zabývá kuchyněmi na míru v Liberci. Kontakt naleznete na uvedených internetových stránkách.

Fotografie