Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

WPC terasy: V čem je kouzlo dřevoplastu?

Výrobky z patentovaného kompozitního materiálu Twinson harmonicky zapadají do každého prostředí díky svému přírodnímu vzhledu. Twinson je ideální pro venkovní použití, velmi snadno se udržuje a je ekologickou alternativou tropických tvrdých dřevin. Stejně jako dřevo lze i terasy z Twinsonu vytvořit v jakémkoliv tvaru a designu. Vyberte si z řady přírodních barev, které se hodí k jakékoli architektuře a krajině.

Výhoda WPC terasy Twinson

Twinson vám nabízí to nejlepší z obou světů. Palubní desky Twinson WPC jsou vyrobeny ze směsi dřeva a PVC a kombinují výhody obou materiálů. Twinson působí hřejivým dojmem dřeva, vypadá přirozeně a je stejně odolný a trvanlivý jako PVC.

Dřevoplastová terasová prkna Twinson jsou odolná proti hmyzu, netříští se a nepraskají. Jsou vodoodpudivé, nenáročné na údržbu, odolné proti slané a chlorované vodě a nekloužou. Díky složení 50 % dřevěných vláken a 50 % PVC je surovina obzvláště tvrdá, odolná proti zlomení a pružná. WPC je materiál vůči povětrnostním vlivům. Prkna Twinson spadají do třídy trvanlivosti 1 a mají životnost více než 25 let.

Certifikovaný a oceněný materiál 

Twinson je výrobek německé kvality. Získala pečeť kvality pro dřevoplastové materiály. Dřevo použité na výrobu prken pochází z udržitelného lesního hospodářství a je certifikováno PEFC. Twinson je navíc 100% recyklovatelný.

Poradíme vám s výběrem správné palubky

Společnost ZounekDesign nabízí kompletní realizace interiérového i exteriérového stínění do bytových a firemních prostor, rodinných domů a kanceláří. Hlavním zaměřením společnosti je návrh, realizace a montáž stínící techniky, hliníkových pergol, kompozitových teras Twinson, oken a dveří. Profesionální tým tvořený zkušenými obchodníky a specialisty z oblasti montáží zaručuje kvalitní zpracování každé zakázky a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Pro více informací nejen o WPC terase najdete na stránkách www.zounekdesign.cz.

Fotografie