Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - dětské pokoje na míru. Praha a České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní paletová přeprava.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

ATELIER HORKÝ s.r.o. - architektonický návrh domů i veřejného prostoru.

Jak zajistit zdravý spánek vašich dětí?

Jistě se zajímáte jako správní rodiče o způsob života svých dětí. V současnosti se nevyhnete tomu, aby děti část svého volného času proseděli u počítače. Výrobci dnes tento problém řeší a tak můžete pořídit dětem nejen speciální židle, ale také postele s kvalitními matracemi. Navštivte obchody, které se na prodej dětských matrací specializují, a jistě si vyberete ty nejvhodnější podle věku, výšky i váhy vašich potomků.

Při častém sezení u počítačového stolu si děti ohýbají páteř, ve spánku by měli mít šanci ji zase srovnat, aby časem netrpěli potížemi se zády. Je nevhodné, nechávat děti spát na matracích po starších sourozencích. Matrace se proleží po původním majiteli a i z hygienického hlediska je to nežádoucí, matrace jsou svědky všech dětských nemocí a nákaz, kterými si každé dítě projde.

Ve specializovaném obchodě si najdete v široké nabídce kvalitní matraci pro děti, nejlépe se snímatelným potahem. Ten při používání snadno sundáte a vyperete, buď po nemoci, nebo jednou za čas preventivně. Pro zdravější spaní si můžete koupit také matrace s masážními nopkami, které po dobu spánku jemně masírují pokožku těla. I děti, které mají problémy s usínáním, si novou matraci jistě oblíbí, zvlášť když ji doplníte novým povlečením s oblíbenými dětskými motivy. Pro nejmenší můžete na postel přidat ještě chránič na matraci, který je nepromokavý a ochrání tak matraci před znečištěním.

Pokud přemýšlíte o koupi nové matrace pro vaše děti, obraťte se na náš obchod. Máme široký výběr kvalitních matrací. Na našich matracích budou vaše děti dobře usínat a spokojeně se probouzet.

Fotografie