Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Vestavěná skříň – Jak postupovat při výběru?

Vestavěné skříně by rozhodně neměli chybět v žádné moderní domácnosti. Tento typ skříní je velmi praktickou záležitostí, která šetří prostor, čas i peníze, a navíc také dobře vypadá. Jak si ale poradit při výběru nejen vhodného nábytku, ale především firmy, která vaši objednávku zrealizuje? Nejdůležitější ze všeho je s koupí nepospíchat.

Nejdříve zvažujte cenu

Vestavěné skříně nejsou vůbec levnou záležitostí, a proto byste měli nejdříve pečlivě uvážit ceny a také si stanovit svůj rozpočet. Ceny jsou však velmi individuální a mění se podle výrobce a vašich požadavků na velikost, uspořádání a design.

Na výběr máte ze dvou alternativ. Levnější variantou jsou vestavěné skříně, které nyní nabízí velké obchodní domy s nábytkem. Jedná se však o jednodušší provedení a mnohdy s nízkou kvalitou. Taková skříň vám pak vydrží pouze pár sezón.

Dražší variantou jsou vestavěné skříně na míru. Výrobci nábytku v Brně vám vyrobí vestavěnou skříň na zakázku, a to dle vašich přesných představ a požadavků. Takto vyráběný nábytek bývá velmi kvalitní, což se odráží také na délce jeho životnosti.

Návrh

V případě, že jste dali přednost kvalitě před nižší cenou a oslovili jste specializovanou firmu, promyslete si nejdříve, co od skříně očekáváte. Sami totiž nejlíp víte, co vám vyhovuje a nebojte se vaše návrhy a nápady přenést také na papír. Firma by vám poté měla přijet daný prostor pečlivě přeměřit a vytvořit vám grafický návrh, do kterého zahrne vaše požadavky a vy si tak můžete konečný výsledek lépe představit.

Konečná cena, doba dodání a záruka

Ještě předtím, než se s daným výrobcem dohodnete, chtějte znát všechny důležité detaily. Informujte se například o konečné ceně. Kromě samotné výroby nábytku se do ceny většinou zahrnuje také cena za dopravu a montáž. Díky těmto informacím můžete předejít případným nepříjemnostem. Zajímejte se také o dobu dodání a záruku. Dodání totiž může trvat i několik měsíců. 

Fotografie