Články & návody

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - plastová okna do pasivních domů Ostrava.

Rekvalifikační kurzy Praha - široká nabídka rekvalifikačních kurzů, seminářů a školení. Možnost přidat kurz zdarma.

Plánujete stavbu? Pak budete potřebovat technický nebo stavební dozor.

Ekotherm Montage - instalatérské práce na klíč.

Záložní zdroje UPS -  zdroje s výkonem 35W až 600W a výstupním napětím v rozsahu 5VDC až 54VDC.

Betonová umyvadla - výrobky voděodolné a nenasákavé.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Zámečník Hanák - nouzové otevírání dveří.

Kuchyně IN s.r.o. - výroba nábytku na míru Jihlava. 

Havenets s.r.o. - instalace datových sítí v Praze a okolí.

ROSA In s.r.o. - montáž rekuperace Praha a okolí.

Chraňte svůj majetek kamerovým systémem

Žijeme bohužel v době, v niž není dobré nechávat svůj majetek jen tak bez dozoru. Koupě kamerového systému je investice, která se vám jistě vyplatí. Pokud o ní tedy již delší dobu přemýšlíte, měli byste svůj úmysl také co nejdříve zrealizovat. Kamerové systémy vám poskytnou přehled o tom, co se děje kolem vašeho domu a jejich pouhá přítomnost může odradit potenciálního pachatele od spáchání krádeže, či poškození vašeho majetku.

Kamerové systémy však nemusí sloužit pouze k zabezpečování rodinných domů, své uplatnění najdou také jako zabezpečovací prostředek u komerčních objektů, kde mohou nejen hlídat okolní části jako například parkoviště, ale monitorovat i vnitřní části budovy.

S navržením vhodného systému přímo pro vás, vám mohou pomoci specializované firmy, které na základě půdorysu vašeho pozemku a stavby vyznačí problematická místa, na nichž by bylo dobré umístit jednotlivé kamery.

Kromě toho zajistí také instalaci kamerového systému, díky čemuž budete mít jistotu, že kamery správně fungují. Po montáži vás také obeznámí s jejich funkcemi a ovládáním. Jedná se tedy o mnohem jednodušší způsob, než kdybyste si tento druh zabezpečení zařizovali bez odborné pomoci.

Dnešní moderní kamerové systémy umožňují sledovat obraz nejen z televize, ale také ze stolního počítače, notebooku, tabletu, dokonce i mobilu. Okolí vašeho domu můžete tedy sledovat v průběhu celého dne, kdykoliv se chcete ujistit o tom, zda je váš majetek v bezpečí. Jedná se o velkou výhodu v případě, že často vyrážíte na pracovní cesty, rodinné dovolené a tak podobně.

Kamerové systémy bývají často doplněny o elektronické zabezpečovací systémy, které se skládají z čidel rozmístěných v interiéru domu. Čidla mohou plnit různé funkce. Váš dům tak mohou chránit nejen před zloději, ale také požárem. 

Fotografie